"Personage"
Karel APPEL
Karel APPEL
Dibujo Acuarela
Técnica mixta/papel
21.156 € (22.769 $) - 29.618 € (31.875 $)
"Efter liten tegning av Dürer"
Anna Eva BERGMAN
Anna Eva BERGMAN
Pintura
Oleo/tabla
1.270 € (1.367 $) - 1.690 € (1.819 $)
"Soleil coucheron" Paris
Albert Marie LEBOURG
Albert Marie LEBOURG
Pintura
Oleo/lienzo
2.552 € (2.747 $) - 4.352 € (4.684 $)
"Herbstblätter"/ "Déjeuner"
Edward CUCUEL
Edward CUCUEL
Pintura
Oleo/lienzo
25.851 € (27.821 $) - 43.085 € (46.369 $)